Taşımacılıkta Öncü Ulusoy'un İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon'unuz 3 TL! (Yalnızca Web Alımında, 17 Mart-15 Mayıs Tarihleri Arasındaki Seferlerde Geçerli)

HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, taşımacılıkta öncü Ulusoy’un iç hat seferlerinde %50 indirim sağlar. Uzun zamandır göremediğiniz aileniz, burnunuzda tüten sevgiliniz, en yakın arkadaşınız sizi bekliyor! Güvenli ve konforlu yolculuğun ismi Ulusoy’la uzaklar yakınlaşıyor! Özel terminalleri, en geniş koltuk aralıklarına sahip Royal Class araçlarında Türk Kahvesi keyfi, zengin ikram çeşitleri, güvenli online ve telefon bilet satış sistemleri, yolculuk esnasında kesintisiz TV ve film izleme ayrıcalığı ile Ulusoy’da yolunuz ne kadar uzun olursa olsun, keyfiniz o kadar yerinde olacak!

Koşullar

17 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. 23 Mart tarihine kadar www.ulusoy.com.tr üzerinden biletinizi almanız gerekmektedir. Bilete çevrilmeyen Groupon'lar, 23 Mart'tan sonra geçersiz sayılacaktır. Edirne, Kastamonu, Zonguldak, Tokat gidiş-dönüş ve Hopa, Rize ve Trabzon'dan İstanbul'a gidiş fırsatınıza dahil değildir. Bir Groupon'la yalnızca bir işlem yapılabilir. Gidiş-dönüş bilet almak için 2 Group İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ulusoy - Shopping: Taşımacılıkta Öncü Ulusoy'un İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon'unuz 3 TL! (Yalnızca Web Alımında, 17 Mart-15 Mayıs Tarihleri Arasındaki Seferlerde Geçerli)

Uzak yolları yakın eden heyecandır, bekleyiştir, mutluluktur. Alınan bilet, bir yolculuktan öte kavuşma heyecanını ve isteğini ifade eder bir anlamda. Yol uzadıkça uzar, zaman arttıkça artar. Yolculuğunuzda her bir saniyede geçtiğiniz beyaz çizgileri bir süre sonra sayamaz olursunuz. Sevdiklerine kavuşma telaşıdır bu. Kimi zaman uzun süre görmediğiniz anne baba, kimi zaman kalp atışlarınızı hızlandıran sevdiğiniz; bazen de yerinize yurdunuza geri dönme mutluluğudur yolların ardından kavuşmanın anlamı. Ulusoy, uzakları yakınlaştırıyor, sizi sevdiklerinize kavuşturuyor Taşımacılıkta Öncü Ulusoy’un İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon’unuz 3 TL Ulusoy, yolcu taşımacılığını günümüze kadar sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalayarak, yenilenerek gerçekleştiriyor. Bundan 74 yıl önce yolcu taşımacılığı yapmak üzere yola çıkan Ulusoy, günümüzde otobüsün yanı sıra otomotiv, oteller, denizcilik, enerji, transport, evden eve nakliyat gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Uzayan yolları, geçmek bilmeyen saatler artık geride kalıyor Yüksek kalitedeki hizmet anlayışı, konforlu araçları ve profesyonel ekibi ile Ulusoy, yolculuğunuzu en güzel şekilde tamamlayıp, sevdiklerinize kavuşmanız için hizmet veriyor Yüksek standartlı, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen Ulusoy, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor. Hizmetlerinde dünya standartlarını ilke edinen Ulusoy, ulusal ve uluslararası karayolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde yer alıyor.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber