Yörük Sofrası'nda Yörük Köfte, Garnitürler, Salata, Kızarmış Patates ve Meşrubattan Oluşan 2 Kişilik Menü 50 TL Yerine 19,90 TL! 4, 6, 8 ve 10 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]61 61 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yörük köftesi, garnitürler, patates kızartması, mevsim salata ve meşrubattan oluşan zengin menü Yörük geleneklerini yansıtan dekorasyonuyla, alışılmışın dışında mekan Yemeğinizin tadını çıkarırken Lig TV ve D-Smart yayınlarını izleyebilme olanağı Her yerde tadamayacağınız, geleneksel lezzetler Seçenekler 2 Kişilik Menü 50 TL Yerine 19,90 TL 4 Kişilik Menü 100 TL Yerine 39,90 TL 6 Kişilik Menü 150 TL Yerine 59,89 TL 8 Kişilik Menü 200 TL Yerine 79,90 TL 10 Kişilik Menü 250 TL Yerine 99,90 TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 30.11.2012 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuzu haftanın her günü 11:30 - 23:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Erken rezervasyon gerekmektedir: 0232 776 64 79 Grupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon kodunuza sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Grouponlarım bölümünden,  Groupon'unuz hakkındaki genel ko İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yörük Sofrası - İzmir: Yörük Sofrası'nda Yörük Köfte, Garnitürler, Salata, Kızarmış Patates ve Meşrubattan Oluşan 2 Kişilik Menü 50 TL Yerine 19,90 TL! 4, 6, 8 ve 10 Kişilik Seçeneklerle!

Seferihisar yolu üzerindeki Bademler Köyü’nde, doğayla iç içe muhteşem bir mekanda konumlanan sofrası, sizleri ağzınıza layık, doyurucu bir menünün keyfini çıkarmak için Bademler’e davet ediyor Bugünün Groupon’uyla, bir Yörük sofrasının misafiri olun Türk mutfağının her yerde tadamayacağınız, geleneksel ürünlerini müdavimleriyle buluşturan Yörük Sofrası, ağzının tadını bilenlerin uğrak yerlerinden. Taze, doğal ürünlerle hazırlanan yemekleri dillere destan olaun Yörük Sofrası, sizlere kapılarını leziz bir menüyle açıyor Menünüz Yörük köftesi Garnitürler Közlenmiş biber, domates ve soğan Mevsim salata Kızarmış patates Meşrubat Leziz menünüzü tadarken Lig TV ve DSmart yayınlarını da izleyebileceğiniz Yörük Sofrası’nda, harika bir menünün tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarmak için Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber