Vileda Gücü Yeni Pedallı Sistemiyle Ayaklarınızın Ucunda! Vileda EasyWring & Clean Temizlik Seti 100 TL Yerine 69,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]30 30,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Dönebilen ve etkili sıkma haznesi Basarak ayarlanabilen dönebilme hızı Süper emici ve her zeminde kullanıma uygun mikrofiber paspas Su sıçratmaya karşı özel koruma Minumum eforla maksimum temizlik Üçgen paspas başlığı ile mobilya altlarına kolay ulaşım 20.yılını kutlayan Vileda kalitesi

Koşullar

Ürününüz Groupon'unuzu satın aldıktan sonra ödeme sayfasında seçtiğiniz adrese 10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Groupon'unuzu satın aldıktan sonra sipariş vermek için başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya ait olup 5,90 TL'dir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.              İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Erendemir - Shopping: Vileda Gücü Yeni Pedallı Sistemiyle Ayaklarınızın Ucunda! Vileda EasyWring & Clean Temizlik Seti 100 TL Yerine 69,90 TL!

Türkiye’de 20. yılını kutlayan Alman markası Vileda, yeni pedallı temizlik seti EasyWring Clean ile kadınlara üstün temizliği Vileda EasyWring Clean temizlik seti ile sunuyor Siz de Vileda kalitesi ve yepyeni EasyWring Clean pratikliğiyle evinizin her köşesinde %100 hijyen sağlamak istiyorsanız acele edin  Vileda EasyWring Clean Temizlik Set Yıllardır ilklere imza atan yenilikçi kimliği ile bilinen Vileda’nın EasyWring Clean Temizlik Seti’nin ev temizliğinde getirdiği en önemli yenilik, ergonomik pedalı sayesinde dönebilen sıkma mekanizması. Temizlik yaparken kirlenen paspasınızı kolayca, fazla güç ve çaba harcamadan rahatlıkla sıkmanızı sağlayan bu mekanizma, farklı kurutma seviyelerine de imkan tanıyor. Kova bölümündeki pedala basma hızına bağlı olarak, bir dakikada 1000 defa dönebilen son teknoloji sıkma haznesi, paspasınızı hızlıca kurutuyor, böylece kuruya yakın paspasınız ile parke gibi hassas zeminlerde kolayca temizlik yapabilirsiniz. Son derece sağlam bir malzemeden yapılan ve güçlü mekanizmaya sahip pedallar uzun ömürlü olarak üretiliyor. Vileda’nın EasyWring Clean Temizlik Seti’nin özel paspası evin bütün köşelerinde üstün temizlik sağlıyor. Üçgen şekilli ve oynar paspas başlığı, mobilya altları gibi ulaşılması zor alanlara dahi ulaşıyor. Aynı zamanda cam ve duvar fayanslarının temizliğinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.  Mikrofiberden yapılmış olan paspas başlığı ise yumuşaklığı ile hassas zeminlere zarar vermediği gibi daha az su ile temizlikte mükemmel performans gösteriyor. Üstelik çıkartılıp 60 santigrat derecede yıkanarak temizleme olanağı da sunuyor. 3 parçaya bölünebilen sapı sayesinde, evinizde yerden de tasarruf sağlayabilirsiniz. Paket İçeriği 1 adet temizlik kovası 1 adet köşelere erişim için tasarlanmıs saplı paspas % 100 microfiber paspas iplerinden üretilmiştir. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber