Yalıspor'dan Çocuklara Karne Hediyesi! Yalıspor Kids'te 99 TL ve Üstü Alışverişlerinde Geçerli 40 TL'lik Groupon 3,50 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]91 36,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bu Groupon, Yalıspor Kids mağazalarından  99 TL ve üstü alışverişlerde 40 TL yerine geçer. Puma, Adidas, Nike, New Balance ve pek çok seçkin markanın ürünleri sizi bekliyor! Eşofman, spor ayakkabılar, sırt çantaları ve aksesuarlar içinden dilediğinizi seçin!

Koşullar

Groupon'unuz 15 Temmuz tarihine kadar geçerlidir. Groupon'unuz Bornova Kidsmall'daki Yalıspor kids mağazasında kullanabilirsiniz. Bilgi için: 232 360 32 32 1 Temmuz'dan sonra indirimli ürünlerde geçerli değildir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon'lar birleştirilemez. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yalı Spor - İzmir: Yalıspor'dan Çocuklara Karne Hediyesi! Yalıspor Kids'te 99 TL ve Üstü Alışverişlerinde Geçerli 40 TL'lik Groupon 3,50 TL!

Yalıspor’dan çocuklara karne hediyesi Sene boyunca yoğun ders temposuyla yorulan çocuklaranıza 40 TL indirim sağlayan Groupun’unuz ile sevindirebilirsiniz Tüm ürünlerde geçerli olan Groupon’unuz ile, çocuğunuz sırt çantasından spor ayakkabıya, eşofman takımından şapkaya dilediği ürüne sahip olacak Yalı Spor, 41 mağazası ve Adidas, Nike, Puma, Converse, Reebok, New balance gibi dünya markalarını aynı çatı altında sizlere sunuyor Her yıl sekiz milyondan fazla spor giyim sever tarafından ziyaret edilen Yalı Spor, özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile köklü bir alie olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve sizi de memnun müşterileri arasında görmek için çalışıyor. Dünyaca ünlü markalar ile çocuğunuzu mutlu etmek için bu Groupon’u kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber