Yatak Odanızda Değişim Zamanı! Yatak, Baza ve Başlık Seti 900 TL Yerine 349 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
1.000 TL [missing {{percentSign}} value]63 631 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

2 yıl garantili baza ve başlık, 10 yıl garantili yatak Kumaş ve deri baza opsiyonları Siyah ve beyaz renk alternatifleri Çocuk emniyet kilitli 1.sınıf malzemeden bazalar Vücut ağırlıklarını yatağın yüzeyine eşit yayan, Herkül yay sistemli yataklar Bakteri üretmeyen, 1. sınıf pamuklu örme yatak kumaşı Seçenekler 90x190 cm. yatak seti 349 TL! 100x200 cm. yatak seti 369 TL! 120x200 cm. yatak seti 389 TL! 140x190 cm. yatak seti 589 TL! 150x200 cm. yatak seti 589 TL! 160x200 cm. yatak seti 589 TL!  

Koşullar

Groupon'unuzu 15 Kasım'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Siparişlerinizi ad, soyad, iletişim bilgileri, Groupon kupon kodunuz baza tercihiniz (kumaş ya da deri), baza rengi ve başlık rengi seçiminizle birlikte info@biscomobilya.com adresine vermeniz gerekmektedir. Siparişleriniz 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Kargolama işlemleri bayram süresince yapılamamaktadır. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

XXBisco Mobilya - Shopping: Yatak Odanızda Değişim Zamanı! Yatak, Baza ve Başlık Seti 900 TL Yerine 349 TL!

Bugünün Groupon’uyla yatak odanızı gerçek bir konfor cennetine dönüştürebilir ve yatağınıza ayrıcalık katmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz rengi ve boyutu seçin, Bisco Mobilya yatak setinizi adresinize getirsin Estetik ve konfor sunan ürün profili, kaliteli malzeme ve çözümleri ile Bisco Mobilya, yatak odanıza stil ve rahatlık sunuyor. Baza Özellikleri 750 newton ve çocuk emniyet kilitlidir. Tek kişilikte 2, çift kişilikte 4 adet amortisör bulunmaktadır. Üst kapak özel kapitoneli, elyaf ve tela dolgulu kumaş kaplıdır. Yatak kaydırmazlık özelliğine sahiptir. Kapak ve kasa komple çelik profilden üretilmiştir. Kapak metalleri 1. Sınıf siyah elektrostatik toz boya ile fırınlanmıştır. Bazada denge takozları ve kapak stoperleri mevcut olup bunlar bazanın kullanımı kolaylaştırmakla ömrünü uzatmaktadır. Baza kumaşı 1 .sınıf şönil kumaş olup kanserojen polyester içermemektedir. Yatak Diğer yay sistemlerine göre daha dayanıklı ve bölgesel vücut ağırlıklarını yatağın yüzeyine eşit yayan, Herkül yay sistemi kullanılmıştır. Diğer yay sistemlerinde m²’de yaklaşık 110 adet yay kullanırken, Herkül yay sisteminde m²’de yaklaşık 180 adet yay bulunmaktadır. Yatak kumaşı bakteri üretmeyen , birinci sınıf pamuklu örme kumaştır. Bu bedeninizin nefes almasını ve daha ferah kaliteli bir uyku sağlar. Yatağınızın hava almasını ve hijyen olmasını sağlayan 4 adet hava kapsülü vardır. 4 adet taşıma kulbu bulunmakta bununla taşıma ve mevsimsel çevirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber