Yeşil Bursa İskender'de 1 Porsiyon İskender Menü ve Sınırsız Çay, Kahve İkramı 30 TL Yerine 11,90 TL, 2 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]60 18,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Bursa’nın meşhur lezzeti iskender Balon lavaş ekmeği, tereyağı, tulum peyniri, ezme ve salata Sınırsız çay kahve ikramı  Seçenekler 1 kişilik menü 30 TL yerine 11,90 TL! 2 kişilik menü 60 TL yerine 23,80 TL! 4 kişilik menü 120 TL yerine 47,60 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 30 Haziran'a kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz. Groupon'unuz Gültepe-Levent ve 4.Levent-Sanayi Mahallesi şubelerinde geçerlidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan  İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yeşil Bursa İskender - İstanbul: Yeşil Bursa İskender'de 1 Porsiyon İskender Menü ve Sınırsız Çay, Kahve İkramı 30 TL Yerine 11,90 TL, 2 ve 4 Kişilik Seçeneklerle!

Bugünün Groupon’uyla Yeşil Bursa’nın meşhur lezzeti iskender ile muhteşem bir öğün sizleri bekliyor   Menünüz 1 porsiyon iskender Kuver Balon lavaş ekmeği, tereyağı, tulum peyniri Ezme Açık büfe salata 1 içecek Sınırsız çay, kahve Yeşil Bursa İskender, güleryüzlü kadrosu, temiz ve hijyenik mutfağı, maharetli ustaları ve enfes yemekleri ile sizlere unutamayacağınız bir öğün sunuyor Enfes tereyağı, yoğurt ve domates sosu eşliğinde göz ve damak şöleni yaşatan bu muhteşem tadı kaçırmayın Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber