Çocuklarınıza Masal Gibi Uykular! Tavana Işık Yansıtan Kaplumbağa 80 TL Yerine 19,90 TL, 2 Adet 38 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
80 TL [missing {{percentSign}} value]75 60,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

8 gerçek takım yıldızı yansıtan lamba Kaplumbağanın peşinde çocuğunuza masal gibi uykular Turuncu, yeşil ve mavi olmak üzere 3 farklı ışık seçeneği Uykuya dalmakta zorlanan çocuğunuza gökyüzünde renkli rüyalar Hem oyuncak, hem gece lambası 33 cm x 26 cm x 7 cm boyutlarda

Koşullar

Groupon'unuzu 11 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak Güvenlik kodunuzla sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz. Kargo alıcıya ait olup tek ürün için 4,50 TL, iki ürün için 6 TL'dir. Siparişiniz, kampanya bitiminden sonra 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Groupon’unuz hakkındaki genel koşullara bur İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

XXwww.yyithalat.com - Shopping: Çocuklarınıza Masal Gibi Uykular! Tavana Işık Yansıtan Kaplumbağa 80 TL Yerine 19,90 TL, 2 Adet 38 TL!

Ninja kaplumbağalarla büyüyen bir neslin çocukları da kaplumbağalarla tanışmalı diyorsanız, bugünün Groupon’uyla çocuğunuz kaplumbağalarla masal gibi bir yolculuğa çıkacak Kaplumbağanız renk değiştiren ışıkları ile tavanınızı renkten gökyüzüne çevirir, renkten renge girer. Özellikler Ebatları 33 cm x 26 cm x 7 cm CE Belgeli, DTS Onaylı Odada harika bir gece gökyüzü görüntüsü sağlar. Kaplumbağanın sırtı hafif bir ışıkla gece lambası görevi görür. Turuncu, yeşil ve mavi olmak üzere 3 farklı ışık seçeneği bulunur. Renkleri dilerseniz tek tek, dilerseniz aynı anda yakarak renk cümbüşü oluşturabilirsiniz. 8 gerçek takım yıldızı içermektedir. Isınmaz. Çocukların eğlenerek öğrenmesine ve uyumasına yardımcı olur. En iyi sonuç için odanın ortasında tavandan 1.5 2 metre alçakta düz bir zemine yerleştirilmesi tavsiye edilir. 3 x AAA pil ile çalışır.  Piller pakete dahil değildir. Uluslararası sağlık kuruluşlarından EN 71 PART 1 PART 2 PART 3 ,EN 62115, EN 60825, EN 61825, AZO Testi, yapılarak ithal edilmiştir. Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber