Cunda Adası Ziyabey Konağı'nda Çift Kişi 2 Gecelik Konaklama 800 TL Yerine 399 TL! 4 ve 6 Gecelik Konaklama Seçenekleriyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
800 TL [missing {{percentSign}} value]50 401 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Modern ihtiyaçlara göre uyarlanmış antik eşyalar ile dekore edilen odalar Her ayrıntısı misafirlerine huzur vermek için tasarlanan bahçe ve 5 çayı ikramı Masmavi bir denizin, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda sokakları’nın keyfini yaşama şansı Ziyabey Konağı’nın ziyaretçi defteri ve sanal turu Seçenekler 2 kişi 2 gecelik konaklama 399 TL! 2 kişi 4 gecelik konaklama 789 TL! 2 kişi 6 gecelik konaklama 1170 TL!

Koşullar

Groupon'unuz 30 Eylül'e kadar geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir:  0266 3271713 - 84 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ziyabey Konağı - Tatil: Cunda Adası Ziyabey Konağı'nda Çift Kişi 2 Gecelik Konaklama 800 TL Yerine 399 TL! 4 ve 6 Gecelik Konaklama Seçenekleriyle!

“Huzur” kelimesiyle birlikte anılan Cunda Adası’nda, tarihi ada kadar eski, masalsı bir konak Ziyabey Konağı. Bugünün Groupon’uyla her taşı, her sokağı tarih kokan Cunda Adası’nda, huzur dolu bir tatil sizi bekliyor  Tüm odaları antika mobilyalarla döşeli ve şömineli olan Ziyabey Konağı, misafirlerine sıradan bir konaklama değil, unutamayacakları bir deneyim sunuyor. Tatili keyifli hale getiren Ziyabey Konağı, sunduğu ikramlarla da hoş vakit geçirmenizi sağlıyor. Ziyabey Konağı Ziya Bey Konağı, kültür ve turizmin en merkezi noktalarından olan Cunda Adası’nda inşa edilmiş kültür ve doğallığı günümüze adeta taşır nitelikte dekore edilmiş, 19 odalı otantik bir binaya sahip, butik oteldir. Misafirlerini, eskilere dayanan ancak günümüzün modern ihtiyaç ve zevkine göre uyarlanmış antik eşyalar ile dekore edilen odalarında ağırlar.   Ayvalık tarihinden, mimarisinden uzaklaşmadan restore edilen ve 12 ay boyunca hizmet verilen butik otelde 4 şömineli deluxe oda, 15 standart oda mevcuttur. Her ayrıntısı misafirlerine daha fazla huzur vermek için tasarlanan bahçesinde organik Cunda lezzetleri ile tadına doyulmaz kahvaltıların keyfine varabilirsiniz.   Konaktan her yere yürüyerek ulaşabilir, Rum Evleri’nin arasında, masmavi bir denizin, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda Sokakları’nın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.   Kara yoluyla ulaşımın mümkün olduğu Cunda Adası’nda huzurlu bir tatilin tadını çıkarmak, Ziyabey Konağı’nın bahçesindeki küçük şelalenin şırıltısıyla tüm dertlerinizden uzaklaşmak ve dinlendiğinizi hissetmek için Groupon’unuzu hemen satın alın Otel ruhsat no 1036


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber